OPEN DAY StrongFirst Polska

Bezpłatny event społeczności StrongFirst

Brak wolnych miejsc! Zapisz się na listę oczekujących, aby dołączyć gdy zwolni się miejsce.

Dołącz do nas bez względu na Twój poziom zaawansowania w treningu, jeżeli chcesz:

Wykwalifikowana kadra instruktorska zaopiekuje się Tobą, zadba o Twoje bezpieczeństwo, będzie Ci asystować, doradzi i pomoże podczas ćwiczeń.

Teachers of Strength

prowadzący warsztat podczas Open Day

Fabio Zonin 🇮🇹

Fabio Zonin jest certyfikowanym Master Instruktorem StrongFirst. Były sztangista, naturalny kulturysta i właściciel centrów fitness. Był pierwszym Włochem, który ukończył the Beast Tamer Challenge i przez prawie dwie dekady (1994-2012) był Głównym Nauczycielem FIF (Włoskiej Federacji Fitness).

Jest byłym wiceprezesem AINBB (Włoskiego Stowarzyszenia Kulturystyki Naturalnej) i wyszkolił wielu sportowców na poziomie krajowym i międzynarodowym w kulturystyce naturalnej, sztangach i innych sportach. Aktualnie współpracuje z Pavlem Tsatsoulinem w dziedzinie programowania treningu siłowego, czego efektem jest wspólnie wydana książka „Reload” oraz liczne seminaria i szkolenia na całym świecie. 

Jest autorem wielu artykułów do popularnych włoskich magazynów i stron internetowych poświęconych fitnessowi, kulturystyce i treningowi siłowemu. Współpracował z wiodącymi włoskimi firmami w dziedzinie sprzętu sportowego, oprogramowania do oceny składu ciała i suplementów diety.

Pavel Macek 🇨🇿

Pavel Macek, Master StrongFirst Instructor, założyciel i główny instruktor KB5 Gym, Country Leader StrongFirst w Czechach i Europie Środkowej. Zaczął trenować chińskie walki, boks i szermierkę w stylu Hung Kyun w 1991 roku, studiując w USA, Hongkongu i Chinach. Jest prezesem i głównym instruktorem Międzynarodowego Stowarzyszenia Practical Hung Kyun.

Pavel (wraz z żoną Justyną) jest pierwszym certyfikowanym instruktorem StrongFirst w Czechach, a także specjalistą FMS/CK-FMS.

W 2008 roku otworzył pierwszą siłownię z kettlebell w Czechach, KB5 Gym Praga. Obecnie uczy chińskich sztuk walki (Practical Hung Kyun), treningu siłowego (KB5 Gym Praga), samoobrony i mieszanych sztuk walki.

Andżelika Stefańska-Kowalik 🇵🇱

Country Leader StrongFirst w dwóch krajach, Bułgarii i na Litwie, gdzie regularnie prowadzi szkolenia i rozwija świadomość o treningu hardstyle kettlebell i szkole Pavla Tsatsouline’a. Zawodowo pomaga zapracowanym osobom budować siłę przy użyciu odważników kulowych, sztang i masy własnego ciała. Specjalizuje się też w treningach poprawiających mobilność stawów i elastyczności mięśni. Jako StrongFirst Senior Certified Instructor i Flexible Steel Instructor Specialist szkoli i egzaminuje instruktorów podczas certyfikacji na całym świecie, m.in. USA, Chiny, Włochy, Korea Południowa, Grecja, Hiszpania, Niemcy, Tajwan. Posiada tytuł Elite Instructor.

W swojej pracy trenerskiej łączy filozofię wschodnich sztuki walki Kung Fu oraz StrongFirst. Czterokrotna medalista mistrzostw świata Wushu i wieloletnia reprezentantka Kadry Narodowej Polski. Założycielka i szefowa Centrum Kettlebell Kraków – StrongFirst Gym oraz autorka kursów online Tiger-Zone Better Be Strong. Twierdzi, że siła to wybór.

Dariusz Waluś 🇵🇱

Country Team Leader StrongFirst na Polskę, który zapoczątkował rozwój tej organizacji w kraju i rozpropagował tu metody treningowe Pavla Tsatsouline’a. Były żołnierz zawodowy. Posiada 32-letnie doświadczenie w sportach walki: Karate Kyokushin, Boks, Kick Boxing, Sambo, Krav Maga (czarny pas). Twórca metody Krav Maga Full Contact Fight (FCF Krav Maga).

Od 25 lat trenuje sporty siłowe. Jest właścicielem siłowni Iron Church w Zielonej Górze, a także  założycielem i szefem Centrum Kettlebell Polska, którego celem jest propagowanie treningu z odważnikami kulowymi kettlebell metodą hardstyle. Posiada tytuł StrongFirst Elite Certified Instructor oraz specjalizuje się w treningach kettlebell do sportów i systemów walki.

Analisa Naldi 🇺🇸

StrongFirst Senior Instructor, Iron Maiden i Sinister w jednym. Od 2001 roku uczy jak poruszać się bezpiecznie, efektywnie i z siłą. Do jej uczniów zalicza się wielu sportowców wyczynowych i rekreacyjnych, w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności. Jest instruktorem, Olympic Weightlifting, Functional Range Conditioning (FRCms), Flexible Steel Level 2, Original Strength Pro Instructor.
 
Swój czas i pasję poświęca na kształcenie swoich uczniów w zakresie zdrowych, zrównoważonych sposobów poruszania się i nauki, specyficznych dla ich stylu życia, wprowadzonych w życie dzięki zasadom StrongFirst, zwłaszcza dotyczącym cierpliwości i konsekwencji. Dzięki temu jej uczniowie mogą w pełni zaangażować się w proces edukacji i zwiększać swoją siłę.

Sven Rieger 🇩🇪

Lider wśród instruktorów StrongFirst działających w Niemczech oraz jeden z niewielu mężczyzn, który zaliczył Sinister Challenge. Zakochał się w kettlebells jesienią 2010 roku, kiedy przyjaciel przedstawił mu te „kule armatnie z uchwytem”. Choć nie od razu wiedział, co z tym zrobić, był pewien: „To jest to, czego tak długo szukałem!”. Niedługo potem odnalazł materiał oraz publikacje Pavla Tsatsouline’a i go wciągnęło na dobre.

Postawił sobie za cel zostać instruktorem kettlebell. Po drodze ukończył FMS Level 1. Kiedy w 2012 roku powstało StrongFirst, wiedział, że to miejsce dla niego. W ciągu zaledwie kilku krótkich lat ukończył SFG, SFL, SFG II i SFB, stając się certyfikowanym instruktorem StrongFirst Elite, a w 2020 r. został certyfikowanym Team Leaderem StrongFirst. Uczestniczył w seminariach Plan Strong oraz Strong Endurance, aby podnieść swoje kwalifikacje trenerskie i pogłębić wiedzę.

Marta Naskręt🇨🇭

Trenerka personalna, studentka fizjoterapii, Polka prężnie rozwijająca kulturę Szkoły Siły na terenie Szwajcarii. W grudniu 2022 uzyskała tytuł StrongFirst Elite Instructor, który noszą tylko trzy kobiety w Polsce. Asystowała na licznych certyfikacjach w kraju, a także w Niemczech, Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych i we Włoszech,. Asystowała na oficjalnych warsztatach StrongFirst w Polsce oraz na Litwie. W 2023 została promowana na StrongFirst Team Leader Instructor. Posiada tytuły Sinister i Iron Maiden.

Brała też udział w certyfikacjach Flexible Steel i Original Strength oraz licznych seminariach, w tym np. All-Terrain Conditioning. Czynnie wspiera kettlebell hardstyle w Polsce: sędziowała podczas 3 edycji Mistrzostw Polski Hardstyle Kettlebell i wystąpiła jako sędzia główny na Pucharze Polski Hardstyle Kettlebell Centrum Kettlebell Polska.

Podczas wydarzenia Open Day będziesz również pod opieką doświadczonych i certyfikowanych trenerów StrongFirst:

 • Aleksandra Matusik
 • Piotr Kowalik
 • Kamil Kopeć
 • Radosław Czeleń
 • Grzegorz Pałaszewski
 • Maciej Boczkowski
 • Dawid Pruszyński
 • Radosław Bandziak
 • Mateusz Masłyk
 • Monika Jasek
 • Maria Miszczyk
 • Gabriela Baran
 •  Katalin Vida
 • Łukasz Śliwa
 • Łukasz Wichowski
 • Beata Polewacz
 • Krzysztof Bojanowski
 • Wiktor Kawka
 • Karolina Deptuś
 • Aleksander Piłecki
 • Krzysztof Pakólski
 • Marta Świątkowska
 • Kacper Bajda
 • Arkadiusz Klasa
 • Michał Zatwarnicki
 • Maya Licheva (Bułgaria)
 • Alberto Bianchi (Włochy)
 • Marc Wirths (Niemcy)
 • Luca La Tore (Niemcy)

Uwaga! Osoby średnio zaawansowane i zaawansowane w treningu

W niedzielę 19 czerwca odbędzie się specjalne szkolenie, które poprowadzi Master StrongFirst Fabio Zonin (StrongFirst Italy). Temat: “Barbells & Kettlebells for Strength and Bodybuilding”, czyli kettle i sztanga w kontekście siły i budowania sylwetki oraz programowanie treningu siłowego.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY >>

PROGRAM WARSZTATÓW STRONGFIRST OPEN DAY

MUZYKA NA ŻYWO
Pure Power Band

Pure Power Band to zespół z Włoch, który od lat towarzyszy uczestnikom włoskich edycji StrongFirst Open Day zagrzewając ćwiczących do treningu muzyką o mocnym, energetycznym brzmieniu. Tym razem Panowie uświetnią wydarzenie w Polsce i zadbają o dobre nastroje podczas krakowskiego StrongFirst Open Day. 

Przydatne informacje o Open Day:

ZOBACZ JAK BYŁO ROK TEMU NA OPEN DAY!

Zapisz się na bezpłatne warsztaty StrongFirst Open Day i poznaj nowe metody treningowe!

Zapisz się na listę oczekujących, aby dołączyć gdy zwolni się miejsce!

PATRNERZY I SPONSORZY WYDARZENIA:

Zapisz się na listę oczekujących na StrongFirst Open Day 2024!

Udało się! Jesteś na liście rezerwowej na StrongFirst Open Day.

Aktualnie mamy pełną listę, jednak kiedy tylko zwolni się miejsce, poinformujemy Cię o tym.